Mistrzostwa Polski w solvingu

Medaliści mistrzostw Polski w solvingu.

rok miejscowość 1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce
2024 Kraków GM Piotr Murdzia FM Jakub Marciniszyn GM Kacper Piorun
2023 Sękocin Stary GM Kacper Piorun GM Piotr Murdzia GM Piotr Górski
2022 Warszawa GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun GM Piotr Górski
2021 Warszawa GM Piotr Murdzia GM Piotr Górski Jakub Marciniszyn
2020 Brok GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun GM Piotr Górski
2019 Wrocław GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun IM Piotr Górski
2018 Wrocław GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun IM Piotr Górski
2017 Warszawa GM Aleksander Miśta GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun
2016 Serock GM Piotr Murdzia IM Aleksander Miśta GM Kacper Piorun
2015 Puławy GM Piotr Murdzia GM Kacper Piorun IM Aleksander Miśta
2014 Bydgoszcz GM Kacper Piorun GM Piotr Murdzia IM Piotr Górski
2013 Bydgoszcz GM Kacper Piorun GM Piotr Murdzia IM Piotr Górski
2012 Warszawa GM Kacper Piorun GM Piotr Murdzia FM Aleksander Miśta
2010 Łowicz GM Piotr Murdzia FM Kacper Piorun IM Bogusz Piliczewski
2009 Serock GM Piotr Murdzia Kacper Piorun FM Piotr Górski
2008 Gniezno GM Piotr Murdzia FM Zbigniew Szczep IM Bogusz Piliczewski
2007 Krynica IM Bogusz Piliczewski Ryszard Królikowski Piotr Górski
2006 Serock GM Piotr Murdzia IM Bogusz Piliczewski FM Zbigniew Szczep
2005 Gdynia GM Piotr Murdzia IM Bogusz Piliczewski FM Zbigniew Szczep
2004 Serock GM Piotr Murdzia FM Zbigniew Szczep IM Bogusz Piliczewski
2003 Wrocław GM Piotr Murdzia FM Zbigniew Szczep FM Bogusz Piliczewski
2002 Warszawa IM Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski Zbigniew Szczep
2001 Sokołów Podlaski IM Piotr Murdzia Zbigniew Szczep Bogusz Piliczewski
2000 Sokołów Podlaski IM Piotr Murdzia Zbigniew Szczep Bogusz Piliczewski
1999 Sokołów Podlaski FM Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski Zbigniew Szczep
1998 Serock Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski Roman Bieganowski
1997 Serock Piotr Murdzia Stefan Parzuch Janusz Skrzek
1996 Nadole Bogusz Piliczewski Piotr Murdzia Ireneusz Kasznia
1994 Warszawa Bogusz Piliczewski Tomasz Jurek Dariusz Grabowski
1993 Warszawa Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski Jerzy Ożana
1992 Warszawa Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski Janusz Skrzek
1991 Warszawa Janusz Skrzek Piotr Murdzia Bogusz Piliczewski
1990 Warszawa Bogusz Piliczewski Michał Wysocki Janusz Skrzek
1989 Lubliniec Bogusz Piliczewski Marcin Banaszek Henryk Kałafut
1988 Lubliniec Eugeniusz Iwanow Marcin Banaszek Bogusz Piliczewski
1987 Spała Piotr Ruszczyński Jan Rusinek Zbigniew Szczep
1986 Spała Jan Rusinek Tomasz Kohnke Marcin Banaszek
1985 Częstochowa Marek Halski Witalis Sapis Andrzej Janusz Lewandowski
1982 Częstochowa Marek Halski Piotr Ruszczyński Franciszek Walusza
1981 Częstochowa Marek Halski Marian Tomczyk Zygmunt Bojczuk
1977 Łódź Marek Halski Mieczysław Raczyński Henryk Kałafut
1975 Warszawa Marek Halski Helmut Osadnik Jacek Karczmarczyk
1973 Warszawa Marek Halski Marek Wieczorek Wojciech Pawłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *